CAS FW500-15E Vízhatlan asztali mérleg
Raktárkészlet: Rendelhető
15 kg -os méréshatárú, LED kijelzős változat.
IP69 vízvédettség.
E -s (LED) -s változat: 6 V -os akkumulátor, és 12V/1,5A adapter tartozék.
C -s (LCD) -s változat: 4 db 1,5V AA -s alkáli elem. Adapter nem alaptartozék.